Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 27.07.2016, 08:08
Wolski może nie ma za bardzo co udowadniać ,ale myślę,że chętnie pokaże się tym meczu,o choćby żeby takiej Wiśle coś strzelić ,zaasystowąć w akcji zakończonej golem...
Na papierze nas jedzą,ale w nic na początku nie pokazują i może właśnie teraz będą chcieli,tym bardziej ,ze graja u siebie.
Przewiduje wp....l
A co do oszczędzania.Dajmy spokój ,jak nie będą grali to tez tracą,a umówmy się,że ostanie mecze w ME zagrali obaj miesiąc temu(Guzmic jeszcze wcześniej,a Mączyński nie wszystkie w pełnym wymiarze),tak więc nie przesadzajmy z tym odpoczynkiem....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując