|
Kazdy z nas wie ze jak na Reymonta bedzie druzyna bijaca sie na powaznie o MP to srednią 20-25 tys w Krakowie da sie wyciagnac a to na nasza ekstraklase bardzo dobry wynik.Jak Cupial bedzie chcial sprzedac Wisle to ja sprzeda moim zdaniem bez problemu.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|