Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.07.2016, 21:27
Nie do końca. Po prostu jak Cupiał był przy kasie to liga była słabsza. I łatwiej było o takie sukcesy. Tak jak pisałem - wystarczyło pudrowanie chorego kasą. Jak liga sie wyrównała, Cupiał stracił płynność - wyszły zaniedbania. Co nie zmieni faktu, ze należy mu sie full szacunek, ze nie jebnal tym przy problemach jak wielu na jego miejscu tylko chce aby Wisła miała dobrze nawet jak on juz nie domaga w finansowaniu.
Odpowiedz cytując