|
Cupiał spełniał przez lata nasze marzenia, dawał nam radość i sprawił że wielu mogło sie wychować na wielkiej Wiśle. Ja będę mu wdzięczny za każdą fetę na rynku którą miałem okazję przeżyć, każdy wieczór w LE, mecz z Realem, Barcą, Apoelem itp, itd. Oby mowy właściciel był równie hojny. Ale drugiego Cupiała długo nie zobaczymy w PL piłce.
|