Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2085
Stary 26.07.2016, 20:47
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Synthos - duża firma z małopolski, reklama w sporcie niszowym jakim są rajdy w PL to trochę mało, więc może MS rzeczywiście chce firmę szerzej rozreklamować... ciekawy kierunek zobaczymy czy to tylko plota czy cos wiecej. Mam nadzieję, że gościu który to napisał cos wie a nie tylko tak strzelał z dupy...
Sołowow jak tylko kilkanaście lat temu przejął Firmę Chemiczną "Dwory" w Oświęcimiu (dzisiejszy Synthos) a ówczesnie praktycznie jedyny właściciel/sponsor Mistrzów Polski w hokeju - Unii Oświęcim na wejściu obciął wydatki na drużynę a w następnym sezonie całkowicie się wycofał ze sponsorowania bo tłumaczył że gry zespołowe go nie interesują. Gdyby nie grupa zaradnych ludzi były grabarzem hokeja w Oświęcimiu.

Tacy ludzie łapy precz od Wisły Nie idźmy tą drogą !!!!
Odpowiedz cytując