Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 26.07.2016, 20:21
To, że oszczędzamy piłkarzy, którzy rozegrali kilka spotkań na Euro jest normalną sprawą.

To tylko ludzie, też muszą się zregenerować i odpocząć. Ewentualne występy w pełnym wymiarze czasowym byłyby bardzo ryzykowne nie tylko teraz, w perspektywie ewentualnego transferu, ale również całego sezonu.
Nie wiem skąd tyle głosów zdziwienia i oburzenia decyzją Wdowczyka.


A co do meczu.

Wyciągniemy wnioski. I jeśli nie będziemy czekać na "mobilizację w postaci dwóch straconych bramek" (cyt. R. Boguski) to mamy szansę na punkty.

Lechia u siebie się postawi. Poskrobać już na początku Wolskiego.

Mój typ: 1-1.
Odpowiedz cytując