|
To, że oszczędzamy piłkarzy, którzy rozegrali kilka spotkań na Euro jest normalną sprawą.
To tylko ludzie, też muszą się zregenerować i odpocząć. Ewentualne występy w pełnym wymiarze czasowym byłyby bardzo ryzykowne nie tylko teraz, w perspektywie ewentualnego transferu, ale również całego sezonu.
Nie wiem skąd tyle głosów zdziwienia i oburzenia decyzją Wdowczyka.
A co do meczu.
Wyciągniemy wnioski. I jeśli nie będziemy czekać na "mobilizację w postaci dwóch straconych bramek" (cyt. R. Boguski) to mamy szansę na punkty.
Lechia u siebie się postawi. Poskrobać już na początku Wolskiego.
Mój typ: 1-1.
|