nesta napisał(a):

Nie zamknijcie tylko moderujcie. Temu służy forum, żeby dyskutować.
A chłop będzie miał beke życia jak jakiś portalik albo gazeta popełni artykul na temat jego rewelacji
|
"jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć z zaufanych źródeł blisko klubu"
