Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.07.2016, 14:00
Nie zamknijcie tylko moderujcie. Temu służy forum, żeby dyskutować.

A chłop będzie miał beke życia jak jakiś portalik albo gazeta popełni artykul na temat jego rewelacji
Odpowiedz cytując