Temat
:
Bogusław Cupiał były właściciel Wisły - archiwum, ocena wspomnienia
Wyświetl pojedynczy post
Strzala
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Sucha Beskidzka
Offline
#
2076
26.07.2016, 13:55
To chociaż tyle, szkoda życia by się spinać o taką pierdołę, będzie właściciel to będzie, nie to nie. Przynajmniej coś się dzieje jak piłkarze biegają do tyłu
Strzala
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Strzala
Znajdź inne posty napisane przez Strzala