Wyświetl pojedynczy post
Malaki
Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2072
Stary 26.07.2016, 13:21
Mnie ciekawi, kiedy WSZYSCY!!! na tym forum zrozumieją, że nikt nie wie nic. Qrwa - czy Wy naprawdę wierzycie w dziennikarstwo sportowe w tym kraju. Kto jeszcze czyta PS, Onet, Weszło, WP czy wszystkie inne, mniejsze portale? Przecież to żarty są. Nie wiem, czy to kwestia wieku, ale każdego dziennikarza (na pewno nie jako jedyny z tego forum) jestem w stanie zmiażdżyć wiedzą nt. wydarzeń bieżących jak i historii futbolu. To co odbywa się od kilku dni (miesięcy, lat ) na tym forum, to nawet żart nie jest. W dupie byłeś, Chuja widziałeś. Tak można WSZYSTKIE komentarze skwitować. ABSOLUTNIE WSZYSTKIE!!! Smutne, że ktoś nabiera się na te newsy z dupy. To, że ktoś z jakąś informacją trafi, nie znaczy, że cokolwiek wie. Im szybciej to zrozumiecie, tym lepiej dla Was. Każdy News nt. przejęcia KLUBU. Transferów do i z KLUBU i wszystkie inne są nic nie wartymi fantazjami pryszczatych młokosów, którzy tworzą swój FEJM. Ogarnijcie się. Please.
Odpowiedz cytując