Mnie ciekawi, kiedy WSZYSCY!!! na tym forum zrozumieją, że nikt nie wie nic. Qrwa - czy Wy naprawdę wierzycie w dziennikarstwo sportowe w tym kraju. Kto jeszcze czyta PS, Onet, Weszło, WP czy wszystkie inne, mniejsze portale

? Przecież to żarty są. Nie wiem, czy to kwestia wieku, ale każdego dziennikarza (na pewno nie jako jedyny z tego forum) jestem w stanie zmiażdżyć wiedzą nt. wydarzeń bieżących jak i historii futbolu. To co odbywa się od kilku dni (miesięcy, lat ) na tym forum, to nawet żart nie jest. W dupie byłeś, Chuja widziałeś. Tak można WSZYSTKIE komentarze skwitować. ABSOLUTNIE WSZYSTKIE!!! Smutne, że ktoś nabiera się na te newsy z dupy. To, że ktoś z jakąś informacją trafi, nie znaczy, że cokolwiek wie. Im szybciej to zrozumiecie, tym lepiej dla Was. Każdy News nt. przejęcia KLUBU. Transferów do i z KLUBU i wszystkie inne są nic nie wartymi fantazjami pryszczatych młokosów, którzy tworzą swój FEJM. Ogarnijcie się. Please.