|
A np. to ze jesli inwestujesz na giełdzie to moze nie do końca chcesz aby odrazu wszyscy wszem i wobec wiedzieli, ze pakujesz sie w PL piłkę?
Co innego jak takie info pojawia sie jako plota, a co innego jak oficjalnie przedstawiasz je sam z pełnym planem inwestycji, strategii itp. Wiec proponuje usunąć te posty. Moze nie maja nic wspólnego z prawda, ale lepiej dmuchać na zimne.
|