Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2054
Stary 26.07.2016, 12:03
Byłoby pięknie jakby facet z takim sianem wziął Wiśle. Ale nie ma sie co napalać. Pózniej bedzie płacz jak balonik pęknie i zostaniemy dalej z Cupiałem albo jakimś Citko
Odpowiedz cytując