|
Tak się zastanawiam, czy jest jakiś konkretny powód, dla którego klub nie zezwala na zakup biletu on-line bez karty kibica? Wydaje mi się, że to mogłoby pomóc w zwiększeniu frekwencji, bo kolejki do kas w dniu meczu są masakryczne, a nie każdy chce/może wyrobić wcześniej KK.
|