Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2042
Stary 26.07.2016, 08:28
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Standard kolejna kaczka dziennikarska. Cała afera rozdmuchana przez jedną wypowiedź gościa z rady miasta, zaczęła żyć swoim życiem i dziennikarze dorobili juz do tego miliard teorii, a prawda jest taka, że skoro nie ma ANI jednego przecieku, to znaczy, że jeśli rozmowy były to już zdechły. Wątpie by nie poinformowali nas wczesniej o zmianie tylko tak z dnia na dzień nagle dowiadujemy się kto to i że już po ptokach i kupił Wisłę, zmiana wlasciciela to nie zmiana prezesa ani nie nowy pilkarz, że można zrobić kibicom taka niespodziankę, szczegolnie po 20 latach rządów jednego właściciela. O przejęciu ległej przez leśnego korala wiadomo było juz o wiele wcześniej. Jak dla mnie nawet jeśli inwestor był. to się zbył i finito, poczekamy pół roku/rok i temat powroci jak bumerang z tym samym skutkiem... Może się udało na fali entuzjazmu sprzedać kilka karnetów więcej
Sprawa jest aktualna. Z tym, że jest na takim etapie, że to moim zdaniem bardziej kwestia 2-3 tyg., może nawet więcej niż kilku dni. I też nie wiemy jak się finalnie zakończy. Natomiast można powiedzieć, że tak blisko jak teraz jeszcze nie było w historii Wisły Cupiała.
Jak odpowiedział ostatnio prezydent Kielc przy okazji sprzedaży Korony, na zarzuty o długość trwania negocjacji - to nie jest worek ziemniaków. Dwa, być może sprawa wyjdzie jak będzie bliższa finalizacji.

Wszystko jest owiane tajemnicą, bo TF z Cupiałem na czele zawsze tak działają. To nie styl Leśnodorskiego, który o każdym pierdnięciu transferowym informuje na TT, bo gość ma kompleksy i parcie na fame.

Poza tym masz fakty, które jednoznacznie wskazują, że coś jest na rzeczy. Brak prezesa, działania dotyczące wewnętrznego długu.

Nie twierdzę, że do sprzedaży dojdzie, nie ma się co napalać. Ale teraz można przynajmniej mieć jakąś realną nadzieję, żę wyjdziemy z tego gigantycznego marazmu ostatnich lat.
Ostatnio edytowane przez nesta : 26.07.2016 o godz. 08:31.
Odpowiedz cytując