Ogryzek napisał(a):

|
Jak zgarniemy trochę kasy to może pozyskamy 2-3 piłkarzy.
|
Niestety "może" robi wielką różnicę. Jak znam życie, to kasa ze sprzedaży w/w zawodników pójdzie na zasypanie bieżączki/zniknie w czeluściach/zostanie zdefraudowana a nie nie na nowych piłkarzy...