Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#736
Stary 25.07.2016, 20:46
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jak zgarniemy trochę kasy to może pozyskamy 2-3 piłkarzy.
Niestety "może" robi wielką różnicę. Jak znam życie, to kasa ze sprzedaży w/w zawodników pójdzie na zasypanie bieżączki/zniknie w czeluściach/zostanie zdefraudowana a nie nie na nowych piłkarzy...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując