Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35450
Stary 25.07.2016, 19:05
Bezrobocie 1,4 mln ludzi, emigracja 3 mln ludzi, super osiągnięcie byłych rządów i podtrzymanie tradycji przez PiS.
Bezrobocia realnego już nie ma. Kto chce pracować ten pracuje, choćby miał na budowie cegły w zębach nosić ale jakoś tam robotę ogarnie - chociażby sezonowo. Także tym współczynnikiem się nie ma co podniecać bo od czasu otwarcia granic przestał mieć znaczenie. Te 8% mówi jedynie o liczbie osób, które nie chcą robić ale rejestrują się w UP bo dzięki temu mają ubezpieczenie zdrowotne, o osobach, które chcą robić ale chwilowo nie mają takiej potrzeby więc korzystają z uroków życia (odpoczynek po szkole, odpoczynek po ostatniej pracy i przed kolejną pracą) ale sa zarejestrowani dla ubezpieczenia i o ludziach, którzy robią na czarno - bo np innej roboty sobie ogarnąć nie umieją/nie chcą lub im się bardziej opłaca (kochane 500+) więc się rejestrują żeby mieć ubezpieczenie.
Jakby znieśli to ubezpieczenie dla zarejestrowanych albo ubezpieczony byłby każdy obywatel to jestem pewien, że bezrobocie by zmalało do powiedzmy 500 tys.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.