nesta napisał(a):

|
Nie ma co szukać daleko.. Zagłębie tez właśnie pokazuje co to znaczy przemyślany, systematyczny rozwój. Cupiał przy wszystkich swoich zasługach dla Wisły, najzwyczajniej złe zarządzał klubem przez te wszystkie lata. I dopóki była kasa to pudrowalo sie chorego i nikt sie nie orientował.
|
Zagłębie ( odkąd KGHM wykłada gruby szmal na nich) przykładem rozwoju jest od 1,5 sezonu... a tak to było przykładem jak to można marnotrawić publiczne pieniądze, a to spadek a to środek tabeli...
A Cupiał mimo swoich wszystkich błędów wprowadził Wisłę na salony europejskie, zdobył 8 tytułów mistrza Polski i wypromował całą masę reprezentantów Polski i nie tylko... o czym my rozmawiamy... to co się teraz dzieje to typowe zwijanie interesu (brak kasy, pomysłu?), a że nie ma kupca na Wisłę to Cupiał "jakoś" to ciągnie, bo za bardzo zależy mu na tym klubie, żeby zgasić światło i zamknąć drzwi (vide Polonia)... poczekajmy aż krążące plotki o sprzedaży klubu się sprawdzą i wtedy dopiero oceniajmy... Bo może się okazać, że zamienimy siekierkę na kijek i wszyscy zatęsknią za tym złym zarządzaniem.