Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2027
Stary 25.07.2016, 12:52
nesta napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co szukać daleko.. Zagłębie tez właśnie pokazuje co to znaczy przemyślany, systematyczny rozwój. Cupiał przy wszystkich swoich zasługach dla Wisły, najzwyczajniej złe zarządzał klubem przez te wszystkie lata. I dopóki była kasa to pudrowalo sie chorego i nikt sie nie orientował.

Zagłębie ( odkąd KGHM wykłada gruby szmal na nich) przykładem rozwoju jest od 1,5 sezonu... a tak to było przykładem jak to można marnotrawić publiczne pieniądze, a to spadek a to środek tabeli...

A Cupiał mimo swoich wszystkich błędów wprowadził Wisłę na salony europejskie, zdobył 8 tytułów mistrza Polski i wypromował całą masę reprezentantów Polski i nie tylko... o czym my rozmawiamy... to co się teraz dzieje to typowe zwijanie interesu (brak kasy, pomysłu?), a że nie ma kupca na Wisłę to Cupiał "jakoś" to ciągnie, bo za bardzo zależy mu na tym klubie, żeby zgasić światło i zamknąć drzwi (vide Polonia)... poczekajmy aż krążące plotki o sprzedaży klubu się sprawdzą i wtedy dopiero oceniajmy... Bo może się okazać, że zamienimy siekierkę na kijek i wszyscy zatęsknią za tym złym zarządzaniem.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując