Wyświetl pojedynczy post
Jay jay
Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.07.2016, 21:56
Czyli wychodzi na to, ze Polska potrzebuje punktujacych Wisle, Legie i Lecha co w obecnej sytuacji sportowej przy obecnym formacie rozgrywek nie jest tak oczywiste. Ciekawi mnie tylko jak bedzie prezentowala sie futbolowa mapa Polski gdy format rozgrywek wroci do normalnosci a liga bedzie liczyla sobie juz 18 klubow. Silni beda musieli sie wspinac na szczyty swoich mozliwosci co tydzien by regularnie punktowac bo sredniaki nie oddaja juz meczow bez walki. Za duzo kasy bedzie do zgarniecia by odpuszczac. Futbol powolutku w Polsce zaczyna byc biznesem a to chyba zwiastuje pewna normalnosc w naszej pilce klubowej.