Temat
:
Bogusław Cupiał były właściciel Wisły - archiwum, ocena wspomnienia
Wyświetl pojedynczy post
Sevi
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: się tacy ludzie biorą?!! Z Ciemnogrodu.
Offline
#
1989
24.07.2016, 15:39
Czemu?
Po pierwsze klub wg plotek kosztuje jakieś 3,5 miliona euro - jak za darmo.
Po drugie nasza liga jest coraz bardziej atrakcyjna - tak serio.
Po trzecie stosunkowo niskim nakładem kosztów można zrobić europejskie puchary, i pokusić się o LM.
Sevi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sevi
Znajdź inne posty napisane przez Sevi