Wyświetl pojedynczy post
Sevi
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: się tacy ludzie biorą?!! Z Ciemnogrodu.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1989
Stary 24.07.2016, 15:39
Czemu?
Po pierwsze klub wg plotek kosztuje jakieś 3,5 miliona euro - jak za darmo.
Po drugie nasza liga jest coraz bardziej atrakcyjna - tak serio.
Po trzecie stosunkowo niskim nakładem kosztów można zrobić europejskie puchary, i pokusić się o LM.
Odpowiedz cytując