|
Hej wszystkim,
szukam auta dla mojej lubej i zastanawiam się nad:
Civic VII
Yaris II
Leon od 2005r.
Astra H
Golf V
ew. jakiś inny model?
Budżet - do 17 może 18 tyś ze wszystkimi opłatami.
Raczej benzyna (może gaz). Auto do jeżdżenia do pracy (15km), na zakupy (czasami nawet i 300km - SIC!) i czasami jakiś dalszy wypad na weekend. Macie jakieś doświadczenia z ww. autami? Jakieś sugestie dot. silnika, częste kosztowne naprawy itp.
Auto ma być na 2 lata max... następnie będziemy kupować lepsze z salonu - to jest na "rozjeżdżenie" dlatego auto to musi się łatwo sprzedać.
Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdro
|