WISŁAZWE napisał(a):

Moim zdaniem najgorzej to my wyglądamy w środku pola.
Chyba tylko ślepy nie widzi, że tu ewidentnie brakuje tutaj ofensywnego zawodnika. Brlek inny zawodnik, nawet jak przestanie już być tak spięty(nie wiem czym) to i tak nie doskoczy do połowy tego co robił Stilić czy Wolski.
Może potrzeba faktycznie jakieś zrzuty na ofensywnego zawodnika, bo aż żal oglądać. Mamy taką autostradę w środku pola, że nic tylko wjeżdżać śmiało. Sam Brlek tego nie ogarnie a te nieudolne próby zrobienia z niego playmarkera na nic się zdadzą.
Miśkiewicz temu Panu póki co podziękujemy. Cztery bramki w plecy, dwie wina Miśkiewicza.
Załuska nie ma ciężkiego zadania, ma tylko łapać piłki i wychodzić z bramki.
|
Chciałbym zobaczyć w miejscu Brleka - Wolskiego/Stilica/Meliksona. Wtedy byście dopiero zobaczyli jak beznadziejnie jesteśmy taktycznie ustawieni. Nawet sam Krychowiak by nie ogarnął takiej dziury jak sie tworzy przez brak rozumienia taktyki przez Boguskiego i Małeckiego. Chłopaki biegają gdzie chcą, w zlych momentach skracają pole gry, źle się przemieszczają. Stwarzają ogromne problemy w defensywie i mniejsze w ofensywie. Brlek wyglada na ogarnietego chłopaka, ale gra w dziurawej drużynie. Jeżeli tego nie widzicie to szkoda. Mam nadzieje, że powrót Mąki i Popovica poprawi ten obraz drugiej linii, chociaż najbardziej byłym za powrotem do 4-4-2.
Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!!
Per aspera ad astra
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"