|
Ameryki nie odkryłeś, Wisła wiedziała od dość dawna,że Wolski nie zostanie a mogła kogoś znaleźć na jego miejsce,ale pewnie nie było hajsu i gramy tym co mamy.Widać,że Wdowczyk na siłę wciska Brleka a nóż może odpali...jak na razie to wielki nie wypał
|