Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 23.07.2016, 13:43
Moim zdaniem najgorzej to my wyglądamy w środku pola.
Chyba tylko ślepy nie widzi, że tu ewidentnie brakuje tutaj ofensywnego zawodnika. Brlek inny zawodnik, nawet jak przestanie już być tak spięty(nie wiem czym) to i tak nie doskoczy do połowy tego co robił Stilić czy Wolski.

Może potrzeba faktycznie jakieś zrzuty na ofensywnego zawodnika, bo aż żal oglądać. Mamy taką autostradę w środku pola, że nic tylko wjeżdżać śmiało. Sam Brlek tego nie ogarnie a te nieudolne próby zrobienia z niego playmarkera na nic się zdadzą.

Miśkiewicz temu Panu póki co podziękujemy. Cztery bramki w plecy, dwie wina Miśkiewicza.
Załuska nie ma ciężkiego zadania, ma tylko łapać piłki i wychodzić z bramki.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując