wikink1 napisał(a):

|
Trabi sie tu o sprzedazy Wisly ,ja sobie zadzwonilem do kolegi on do kuzynki .Efekt taki ze na 100 procent z TF w zadnych rozmowach nikt udzialu nie bierze AMEN .Owszem klub zostal przygotowany do sprzedazy i to tyle .OBYSCIE TO WY MIELI RACJE
|
A fajna ta jego kuzynka?
Można numer, bym się upewnił.