tak jak wczoraj, tak mialo byc z Pogonia, jednak w Pogoni jest Moskal i nie wiedzą jak sie walczy.
dno dno i 400 metrów mułu.
a na morde miskiewicza ktory kolejny raz po zjebanej bramce ma wyraz twarzy jakby miał pretensje do świata ze zyje.
na ile lat mamy brleka? liczba kul u nogi w Wiśle musi sie zgadzać
dla mnie wczoraj najgorszy z najgorszych na placu był jedyny obronca Sadlok. Uryga Urygą, .... w to, nie mozna oczekiwać od kloca by ruszał sie jak baletnica.
podobno Zachara wszedł w koncowce

? Ktokolwiek widział ktokolwiek wie?