Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 23.07.2016, 11:20
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Bramkarz nie jest już nie tykalny w polu bramkowym.

Miśkiewicz wyszedł do piłki, złapał ja i wypuścił z rąk. Napastnik nie atakował jego rąk.

To dziecinny błąd. Bramkarz ma wychodzić z kolanem w górze do takich piłek. Gdyby w premiership grali tacy bramkarze to takich bramek byłoby z pięć w meczu...
Dokładnie. Miśkiewicz zachował się jak ciota. Niech nawet nie tłumaczy się głupio, że myślał, że ktoś go faulował. Tam nie było żadnego faulu. Ż-A-D-N-E-G-O !!!
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując