|
Ten wynik i gra jest naturalnym efektem polityki klubu. Tej trwajacej już od bardzo dawna. Nieprzypadkowo Wisła jest w tym miejscu. Przykre, że nie wszyscy w klubie to rozumieją. A później wielkie zaskoczenie, gdy się okazuje, że mniej kosztowne okazaloby się wykupienie takiego Wolskiego niż gra bez niego.
Zarzadzanie made in Wisła - chcąc oszczędzić tysiące, tracimy miliony.
|