Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 23.07.2016, 09:04
Brlek to raczej zawodnik na 1 lige ,chyba że Wdowiec przekwalifikuje Petara na obrońce.Może nowy właściciel sypnie groszem i sprowadzi Semira ,który jest bez klubu.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.07.2016 o godz. 09:06.
Odpowiedz cytując