Jay jay napisał(a):

|
Sadlok? Toc on nawet nie wybijal sie nawet w ultra przecietnym Ruchu Chorzow w ktorym wegetowal ( z drobna przerwa na epizod w Polonii Warszawa) 7 lat. Dla mnie ten czlowiek w ogole nie powinien miec stycznosci z pilka bo krzywdzi i siebie i innych. Nie wiem co to za czasy ze kadra Wisla jest za mala (!!!!) na sezon liczacy okolo 40 meczy. U Kasperczaka bylo 25 pilkarzy z czego 80% z nich nadawala sie od razu do meczowej 11tki.
|
Coś czuję, że kasperczak i jego drimtim będzie jeszcze długo wspominany, ale 20 grajków zdatnych do pierwszej 11 to on nie miał. Mniejsza o to.
Ta liga jest tak mizerna, że kilka wzmocnień, powrót Głowy, Ryśka, zmiana bramkarza i Wisła będzie w europejskich pucharach, a o tej wtopie z Arką nikt nie będzie pamiętał. tym bardziej, że po naszej stronie grali półamatorzy jak Miśkiewicz czy Uryga.