|
Jak Telefonika ma zamiar sprzedać klub to trzeba to zrobić jak najszybciej bo drużyna bez wzmocnień, a co pól roku osłabiana nie ma prawa grać lepiej, tym samym pozycja w tabeli może być jeszcze niższa niż ostatnio. Wdowczyk widząc jaką ma kadrę i zawodników, którzy niedawno wrócili z ME nie ma wielkiego wyboru przy ustawianiu taktyki i personaliów na boisku. Niestety mamy na dzień dzisiejszy dwóch środkowych obrońców, z których jeden ma lekką kontuzję, drugi zaś wrócił z urlopu po ME. Nie mamy poza Małeckim skrzydłowych, w środku pola zawodnika pokroju Semira, Meliksona czy Wolskiego. Z całym szacunkiem dla Mączyńskiego ale nigdy nie był i nie będzie on reżyserem gry.
Miałem nadzieję, że w tym tygodniu dojdzie do zmiany i klub przejdzie w inne ręce ale raczej tak się już nie stanie.
|