Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 23.07.2016, 04:44
Devonisch napisał(a):Wyświetl post
A ja dodam, że sędzia ..... Faul na Miśkiewiczu był ewidentny. Koleś skacze do piłki w polu bramkowym a śledź wpada na tą nogę obracając Miśka o 90 stopni. Karny z kapelusza. S....ysyństwo i tyle. Była szansa na remis.
Bramkarz nie jest już nie tykalny w polu bramkowym.

Miśkiewicz wyszedł do piłki, złapał ja i wypuścił z rąk. Napastnik nie atakował jego rąk.

To dziecinny błąd. Bramkarz ma wychodzić z kolanem w górze do takich piłek. Gdyby w premiership grali tacy bramkarze to takich bramek byłoby z pięć w meczu...
Ddf
Odpowiedz cytując