d napisał(a):

|
No cóż, trenerowi Wdowczykowi gratulujemy dobrego poczucia humoru odzwierciedlonego wyjściową jedenastką na ten mecz.
|
Popieram. Takie tuzy jak Cywka i Uryga nie powinny grać kosztem Głowackiego i Guzmica.
Co do meczu - klasyczny w........ Niestety taki zapowiada się cały sezon - sądzę, że Wdowczyka pożegnamy w 2 połowie października, a od stycznia zacznie się walka o utrzymanie.