Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 22.07.2016, 23:10
d napisał(a):Wyświetl post
No cóż, trenerowi Wdowczykowi gratulujemy dobrego poczucia humoru odzwierciedlonego wyjściową jedenastką na ten mecz.
Popieram. Takie tuzy jak Cywka i Uryga nie powinny grać kosztem Głowackiego i Guzmica.

Co do meczu - klasyczny w........ Niestety taki zapowiada się cały sezon - sądzę, że Wdowczyka pożegnamy w 2 połowie października, a od stycznia zacznie się walka o utrzymanie.
Odpowiedz cytując