Karherop napisał(a):

W kolejnym meczu chcę zobaczyć skład:
Załuska - Guzmics, Głowacki, Sadlok - Bartosz, Mączyński, Brlek, Pietrzak - Ondrasek, Brożek, Małecki
|
Skład optymalny poza jednym pytajnikiem: w jakich sektorach boiska poruszaliby się Ondrasek, Brożek, Małecki mając na uwadze, że dwóch to środkowi napastnicy, a tylko jeden to skrzydłowy. Ondraszek na skrzydle to jak Ferrari z furą siana.