Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 22.07.2016, 23:05
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W kolejnym meczu chcę zobaczyć skład:
Załuska - Guzmics, Głowacki, Sadlok - Bartosz, Mączyński, Brlek, Pietrzak - Ondrasek, Brożek, Małecki
Skład optymalny poza jednym pytajnikiem: w jakich sektorach boiska poruszaliby się Ondrasek, Brożek, Małecki mając na uwadze, że dwóch to środkowi napastnicy, a tylko jeden to skrzydłowy. Ondraszek na skrzydle to jak Ferrari z furą siana.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując