Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 22.07.2016, 22:47
Daleki jestem od dramatyzowania po przegranym meczu. Póki co Wdowczyk zadłużył u nas na kredyt zaufania, choć na pewno tym meczem sporo ją nadwyrężył.
Kilka pytań nasuwa się po tym meczu:
Pyt. 1. Po co na siłę chcą zrobić z Urygi piłkarza?
Pyt. 2. Czemu trzymamy na ławce Mączyńskiego, Guzmicsa i Głowackiego?
Pyt. 3. Jak z taką autostradą w środku pola chcemy wygrywać spotkania?

Teraz niech Wdowczyk wyciągnie wnioski z tej sromotnej przegranej. Jak dla mnie, albo wraca do systemu 4-4-2, albo w środku wystawia Brleka - Mączyńskiego i Brożka i z przodu (fałszywych skrzydłowych/napastników) Małeckiego i Ondraska.

Problem w tym, że nie mamy w kadrze żadnych skrzydłowych poza Małeckim.

W kolejnym meczu chcę zobaczyć skład:
Załuska - Guzmics, Głowacki, Sadlok - Bartosz, Mączyński, Brlek, Pietrzak - Ondrasek, Brożek, Małecki
Odpowiedz cytując