Temat
:
[II KOLEJKA] Arka Gdynia - WISŁA Kraków, 22 lipca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
BW.WISŁA
Member
Od: 02.2011
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
65
22.07.2016, 22:41
Ja piernicze co to był za mecz
, jeśli B.C. oglądał ten mecz w towarzystwie tajemniczego szejka, mam nadzieję że kazał ochroniarzom schować mu wielbłąda żeby czasem w nocy nie s.......lił z naszego kraju po dojściu do siebie
BW.WISŁA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BW.WISŁA
Znajdź inne posty napisane przez BW.WISŁA