Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 22.07.2016, 22:33
@nesta to było proste myślenie: obrona zagrała co najwyżej nie najgorzej z Pogonią, więc dostaną szansę z Arką. Głowa z lekką kontuzją, Rysiek i Mąka niedourlopowani, Załuska nowy w klubie, poza tym pół życia przyspawany do ławki, z Pogonią wstydu nie było (choć emocji z naszej strony też nie) więc myśleli, że się uda. Nie udało się. Ja tam się cieszę. Początek sezonu, jest margines na błędy, może wreszcie trener Dariusz W., którego cenię za umiejętności trenerskie, wnikliwe analizy i obiektywizm popatrzy na ten złom w obronie i pomocy i zmieni i ustawienie i zestawienie.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując