nesta napisał(a):

Czy ktos jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego nagle Uryga uzyskał rozgrzeszenie całej reprezentowanej przez siebie chujozy? W czym stał
Sie lepszy od głowy, którego każdy błagał o pozostanie? Lub ryska który grał całkiem ok ME?
Dlaczego nie dać szansy Zalusce? Chłop jest mega głodny gry a miskiewicz zjebal identycznie ost mecz
|
Mysle, ze w nastepnym meczu doczekasz sie w/w graczy.