Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.07.2016, 22:31
nesta napisał(a):Wyświetl post
Czy ktos jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego nagle Uryga uzyskał rozgrzeszenie całej reprezentowanej przez siebie chujozy? W czym stał
Sie lepszy od głowy, którego każdy błagał o pozostanie? Lub ryska który grał całkiem ok ME?

Dlaczego nie dać szansy Zalusce? Chłop jest mega głodny gry a miskiewicz zjebal identycznie ost mecz
Mysle, ze w nastepnym meczu doczekasz sie w/w graczy.
Odpowiedz cytując