Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 22.07.2016, 21:58
Posmialismy sie troche pobawilismy sie, a teraz trzeba powaznie wrocic do tego co gralismy na wiosne za Wdowczyka, czyli stary dobry i sprawdzony system 4-4-2. Nie ma co cudowac juz.
Odpowiedz cytując