Wyświetl pojedynczy post
Samuraj
Junior Member
 
Od: 04.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.07.2016, 21:56
3-5-2 ma szanse, są do tego ludzie więc ten system może się sprawdzić. Dajcie spokój trenują go jeszcze zbyt krótko żeby wszystko im wychodziło. A co do personaliów:
1. lubię Miśkiewicza ale to najwyższa pora odstawić go od pierwszego składu, bo wychodzić do piłek to on NIE umie.
2. Uryga na środku i w pierwszym składzie to żart i to kiepski
3. Boguski... hm... Mączyński powinien grać albo Popović a nie Boguś który nie ma umiejętności
4. Zahara... oj mam nadzieję że on jednak coś potrafi bo dziś to go nie widziałem
Odpowiedz cytując