Wiezcz przepowiedział: "Będą Was ruchały Boguskie, Mójty, Brleki i Urygi, no i Wdowczykowe 3-5-2 też Was będzie ruchać".
Kilku naszych piłkarzy, którzy są tu już od dawna, których często utożsamia się z Wisłą, chciałbym najzwyczajniej w świecie zapytać, czy nie jest im wstyd.
Czegoś takiego jak dzisiejsza pierwsza połowa nie graliśmy chyba nawet za Pawłowskiego.
A tak na serio, to inwestor zbija cenę.
