|
Obraz nędzy i rozpaczy.
Walczymy o mistrzostwo z takimi tuzami jak Miśkiewicz, Cywka, Uryga, Drzazga.
Czy ja doczekam jakiegoś dobrego bramkarza w Wiśle?
Boguski: "Mam nadzieję, że te dwie bramki podziałają na nas mobilizująco."
.....................................
|