Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 22.07.2016, 20:22
Obraz nędzy i rozpaczy.

Walczymy o mistrzostwo z takimi tuzami jak Miśkiewicz, Cywka, Uryga, Drzazga.

Czy ja doczekam jakiegoś dobrego bramkarza w Wiśle?

Boguski: "Mam nadzieję, że te dwie bramki podziałają na nas mobilizująco."

.....................................
Odpowiedz cytując