Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 22.07.2016, 20:21
Nasz Misio kolejnym meczem chyba stara se o etat w Ani Mru-Mru , a tak pozatym to gramy o mistrzostwo, z Brleka jeszcze bedzie niezly rozgrywajacy a Cywka z Alankiem sie dopiero rozkrecaja
Odpowiedz cytując