gzesiolek napisał(a):

Wybaczcie pierwszy post, ale nie mogę się powstrzymać... (jestem wiernym czytelnikiem, nawet się wreszcie zarejestrowałem, to i coś napiszę):
Włosi: - No to po ile ten Mączyński?
ZK: - Jak dla was 5M EUR... ale z całym klubem w promocji 14M PLN... 
-
|
Jako człowiek małej wiary jakoś ciężko mi uwierzyć, że Wisła będzie kupiona za tak niską kwotę. Moim zdaniem te 14 mln to była cena specjalna skierowana do Towarzystwa. Oficjalna cena dla reszty, może być znacznie wyższa.