Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9016
Stary 22.07.2016, 15:44
Vinci napisał(a):Wyświetl post
O Wisle też przez lata mówili, ze poza zasięgiem finansowym. Ale lata pokazały, że niewiele potrzeba, żeby taka sielanka się skończyła. Zakręcenie kurka z kasą przez właściciela, jakiś foch, że coś nie wyszło w pucharach czy wojna z kibicami, co na Legii już się zdarzało. Różnie może być.

Dzisiaj na onecie widziałem wywiad, że tak różowo nie jest jak opisują i, że czuje się baardzo niedoceniany....
Wystarczy kilka nietrafionych (a zarazem przepłaconych) transferów i będzie koniec sielanki.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 22.07.2016 o godz. 15:52.
Odpowiedz cytując