|
^^
Oczywiście że tak może być. Niemniej obawiam się o Pana Zdzisława. Czy znajdzie się dla niego miejsce po ewentualnej sprzedaży.
Możliwa jest również sytuacja kiedy taki Pan Kapka wmówi BC że pomimo wycofania się ze sportu i sprzedaży Wisły będzie potrzebował doradcy ds sportowych. Wtedy już miałbym pewność że jest on mistrzem
|