|
Zagłębie zagrało na swoim niezłym poziomie z zeszłego sezonu. W rewanżu niczym nie ustępowali, a kondycyjnie wyglądali lepiej.
Mieli furę szczęścia na wyjeździe, a rewanże... a rewanże na własnym obiekcie to zupełnie inna bajka. O czym kilka razy boleśnie przekonała się Wisła.
Takie Zagłębie spadło, wyciągnęło wnioski i proszę; pierwszy sezon 3 miejsce, drugi - wyeliminowanie Grabarzy.
I ten Stokowiec... pewnie zostanie kiedyś selekcjonerem reprezentacji Polski.
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 22.07.2016 o godz. 15:01.
|