Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9013
Stary 22.07.2016, 14:30
Zagłębie zagrało na swoim niezłym poziomie z zeszłego sezonu. W rewanżu niczym nie ustępowali, a kondycyjnie wyglądali lepiej.

Mieli furę szczęścia na wyjeździe, a rewanże... a rewanże na własnym obiekcie to zupełnie inna bajka. O czym kilka razy boleśnie przekonała się Wisła.

Takie Zagłębie spadło, wyciągnęło wnioski i proszę; pierwszy sezon 3 miejsce, drugi - wyeliminowanie Grabarzy.

I ten Stokowiec... pewnie zostanie kiedyś selekcjonerem reprezentacji Polski.
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 22.07.2016 o godz. 15:01.
Odpowiedz cytując