Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9011
Stary 22.07.2016, 12:51
Swietnie grało wczoraj Zagłebie, na prawde ich gra bardzo mi sie podobała na tle lepszego rywala. Fajnie, ze wygrali w karnych bo zasłuzyli na ten awans. Teraz powinno byc teoretycznie łatwiej
Odpowiedz cytując