Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1959
Stary 22.07.2016, 12:35
Fajnie się czyta to forum
Trzy możliwości:
1. Nie dojdzie do przejęcia ( bardzo realne )
2. Dojdzie do przejęcia, ale nie ma co liczyć na kokosy, tylko na uporządkowanie chaosu w klubie ( również bardzo realne )
3. Dojdzie do przejęcia, nowy właściciel, żeby przypodobać się kibicom, czy komu tam jeszcze, na ostatnią chwilę wyłoży 3 mln EUR i dokupi Wdowczykowi 2 piłkarzy ( mało realne )
Proszę bardzo, macie o czym debatować, poprawiajcie mi humor dalej...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując