nesta napisał(a):

"Dlaczego nagle o kwestii sprzedaży klubu przez Bogusława Cupiała zaczęto mówić wg p. Kozioła w czasie meczu Wisła Pogoń, czyli nagle w kilka dni po naszych rozważaniach na forum ( temat Nibylandia z pocz. Lipca)."
Takich rzeczy nie załatwia się w tydzień. Moim zdaniem temat istnieje od kilku tygoni i dopiero teraz jak jest na ostatniej prostej, poszedł przeciek do kilku osób. Jak już będzie na 99,9% pewne to pójdzie kolejny przecież z nazwą firmy. Jak się wyjebie to pójdzie nieoficjalne info, że nic z tego.
|
Takie rozmowy mogą trwać miesiące, problem w tym że jak przychodzi do przygotowania dokumentacji to angażowanych jest w to coraz więcej osób. Umowa może liczyć setki jak nie tysiące stron, prawnicy często nie robią tego sami tylko zlecają, trzeba załatwić różne papierki w urzędach. Im dalej tym ciężej coś utrzymać w tajemnicy i ryzyko przecieku większe. Jednak nawet jak pojawi się gdzieś nazwa prawdziwego inwestora to dla zmyły można puścić info fikcyjne dla zmyłki, dziennikarze i tak o tym napiszą a ktoś uwierzy. Na razie to można sobie tylko gdybać i komentować pojawiające się informacje, do czasu oficjalnych komunikatów.