Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1956
Stary 22.07.2016, 09:51
@zmięty,

Taki mały apel - nawet jak udałoby Wam się ustalić nazwę potencjalnego nowego właściciela (Wam jako dziennikarzom z Krakowa) to może warto wstrzymać się z publikacją, aby nie ryzykować powodzenia rozmów?
W imię tego co nam leży wszystkim na sercu czyli Wisły. A nam kibicom kilka dni niepewności w te czy wewte szkody nie zrobi
Odpowiedz cytując