@zmięty,
Taki mały apel - nawet jak udałoby Wam się ustalić nazwę potencjalnego nowego właściciela (Wam jako dziennikarzom z Krakowa) to może warto wstrzymać się z publikacją, aby nie ryzykować powodzenia rozmów?
W imię tego co nam leży wszystkim na sercu czyli Wisły. A nam kibicom kilka dni niepewności w te czy wewte szkody nie zrobi
